• POZNAJ SKLEP UCANDO

  Internetowy sklep motoryzacyjny Ucando.pl to marka obecna na polskim rynku już od kilku lat. Od początku swojej działalności Ucando.pl zdobyło sobie uznanie bardzo wielu kierowców. Sklep Ucando.pl powstał z inicjatywy grupy młodych i dynamicznych pasjonatów motoryzacji, którzy postanowili podzielić się swoją pasją do samochodów ze wszystkimi właścicielami aut w Polsce. Ich celem było nie tylko zapewnieni im stałego i łatwego dostępu do najlepszej jakości oryginalnych części zamiennych, ale również do ekspertów mogących służyć każdemu swoją radą i doświadczeniem. Sam sklep stał się nie tylko miejscem dokonywania zakupów, ale również - poprzez blog.ucando.pl - platformą gromadzącą ogromne zasoby informacji, aktualności oraz wszelkiego rodzaju porad przydatnych każdemu właścicielowi samochodu. Dzięki temu polscy kierowcy w jednym miejscu mają możliwość dobrać dla siebie odpowiednie autoczęści, poznać najnowsze trendy i zmiany w przepisach drogowych, a także podzielić się opinią na wszystkie tematy związane z motoryzacją.

 • BOGATA OFERTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  Oferta internetowego sklepu motoryzacyjnego Ucando.pl została stworzona szczególnie z myślą o polskich kierowcach, a więc z uwzględnieniem najpopularniejszych w Polsce marek i modeli samochodów, ich przeciętnego wieku i przebiegu, a także możliwości finansowych ich właścicieli. W efekcie powstała propozycja obejmująca kilka tysięcy części zamiennych zarówno tych oryginalnych, pochodzących od uznanych na całym świecie producentów autoczęści, jak i ich tańszych, lecz nadal doskonałej jakości zamienników klasy premium. Oprócz części zamiennych, w ofercie Ucando.pl znajdują się również akcesoria samochodowe, oleje silnikowe i inne płyny eksploatacyjne, a także opony oraz kosmetyki do mycia i pielęgnacji aut.

 • OPINIE KLIENTÓW

  Janusz

  Wałbrzych

  "Macie naprawdę doskonałą obsługę klienta i całą logistykę odpowiedzialną za dostarczanie towaru (zgodnego z zamówieniem) zawsze o czasie i pod wskazany adres. Jestem pod wrażeniem".

  Alicja

  Sanok

  "Najbardziej podoba mi się u Was to, że wszystko jest takie proste i klarowne. A w razie problemu mam się do kogo zwrócić o pomoc".

  Miłosz

  Poznań

  "Ten sklep to ciekawe miejsce. Robią tu zakupy zarówno profesjonaliści siedzący w branży od lat, jak i przeciętni kierowcy bez zamiłowania do majsterkowania przy swoich czterech kółkach".

 • ul. Szeligowska 48B,
  05-850 Szeligi
  (22) 100-13-07
  All Posts
  ×